Інвесторів в Україні приваблює металургія та агросектор

  Капіталовкладення в українську економіку збільшуватимуться, у цьому переконані закордонні інвестори.
  Іноземців й надалі приваблює традиційна для інвестування металургійна галузь, а тепер ще й аграрний сектор, де останнім часом відбувається нарощування капіталу.

  Побоюються інвестори, як завжди, непрозорої приватизації та політичної нестабільності.

  Цифри ж загалом свідчать про пожвавлення інтересу до країни. Торік українська економіка отримала близько 8 мільярдів доларів прямих іноземних інвестицій, тоді як лише за перший квартал цього року - 3,5 мільярди. Потік інвестицій може збільшитися в рази, вважають аналітики, і додають - лишилося дочекатися зрушень на ринку землі.

  Андрій Близнюк, Виконавчий директор швейцарського інвестиційного банку: "Инвесторам одинаково интересны как глобальные истории, привязанные к каким-то глобальным тенденциям - как цены на сырьё, так и компании, которые фокусируются на внутреннем рынке - (...) производители продуктов питания, торговые компании, компании из сферы развлечений..."

  Лукас Ромріелл, Голова з цінних паперів інвестиційного банку: "У перспективах на найближчий сезон ми бачимо привабливими ринок металургії, агросектор - який лише починає розвиватися. Інвестувати в електроенергетику та нерухомість зараз не час".
  Попередній матеріал
  Внесення змін до Держбюджету-2008 знову відкладене
  Наступний матеріал
  Меркель: Грузія обов`язково стане членом НАТО
  Теги:
  Loading...