Внесення змін до Держбюджету-2008 знову відкладене

  Внесення змін до Держбюджету 2008 знову відкладене. Уряд так і не розглянув питання головного кошторису. Причина – зміни і досі не подали на погодження до Секретаріату Президента. Проте, там запевняють – зволікати не будуть і, отримавши документ, готові погодити зміни за пів дня.
  Нагадаємо, минулого тижня уряд проанонсував готовність проекту змін дохідної та видаткової частин бюджету країни. Тоді ж у Секретаріаті Віктора Ющенка запевнили - допоки уряд і Нацбанк не зійдуться у прогнозах інфляції та надходжень до бюджету, Президент не схвалить документ.

  Щодо інфляції, уряд Тимошенко впевнений, що ціни цього року зростуть не більш як на 15,3%. А за неофіційними даними Нацбанку цифра буде значно більшою - близько 21%.

  Журналіст: "Вікторе Михайловичу, Ви будете доповідати по змінам до бюджету?"
  Віктор Пинзеник, міністр фінансів України: "Ні...."
  Журналіст: "Чому? Не дійшли згоди з Секретаріатом?"
  Віктор Пинзеник, міністр фінансів України: "Не було ще консультацій".

  Олександр Шлапак, перший заступник голови СП: "Ми б хотіли отримати - і Президент на цьому наголошував - принаймні спільний прогноз інфляції і показнкии зовнішньої торгівлі, які теж впливають на доходну частину бюджету - нічого ми не отримали. Як тільки ці документи у нас будуть - нам вистачить дня, чи навіть пів дня аби їх опрацювати та доповісти Президенту". 
  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати відпустили 9 заручників
  Наступний матеріал
  Інвесторів в Україні приваблює металургія та агросектор
  Теги:
  Loading...