Урядовий портал

Гройсман розповів, коли в Україні розпочнеться економічний прорив

  Глава уряду переконаний, що Україна має найкращі можливості серед країн Європи

  Україна здатна забезпечити новий економічний прорив у разі ефективного використання всіх можливостей країни. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час виступу на міжнародному економічному форумі, передає УНІАН.

  Зокрема, за його словами, Україна має широкий спектр можливостей, ефективне використання яких дозволить забезпечити якісний економічний прорив, що включає реформу сфери оборони, впровадження провідних наукових розробок, розвиток сфери переробки і виробництво продукту з великою доданою вартістю.

  "Можливості України – найкращі в Європі, а, можливо, і в світі", – заявив голова уряду. Він додав: "Я впевнений, що через 3-5 років ми будемо успішною країною".

  Крім того, як повідомляє "Інтерфакс-Україна", Гройсман анонсував, що незабаром в Україні буде створено Комітет відродження промисловості. За його словами, це відбудеться до кінця жовтня цьогоріч.

  "Цього місяця буде створено комітет відродження української промисловості. До роботи комітету буде залучено бізнес", – повідомив він.

  За словами Гройсмана, наукові напрацювання, які розробляються українськими ученими, можуть мати прикладне застосування у промисловості. Крім того, як повідомив голова уряду, у жовтні також буде створено офіс супроводження інвестицій, який спочатку сприятиме залученню великих, а пізніше й середніх інвестицій.

  Нагадаємо, напередодні Гройсман назвав ключові зміни до Податкового кодексу. Головні завдання – детінізація економіки та легкість ведення бізнесу.

  Як повідомлялося, у вересні у Світовому банку спрогнозували прискорення зростання економіки України.

  Попередній матеріал
  Гончаренко: БПП не підтримуватиме візовий режим з Росією
  Наступний матеріал
  У Харкові хлопець отримав вогнепальне поранення в голову

  Детінізація економіки та легкість ведення бізнесу – Гройсман назвав ключові зміни до Податкового кодексу

  Канада обіцяє сприяти економічному зростанню України

  Україна та Ізраїль домовилися про пожвавлення торговельно-економічної співпраці

  У Світовому банку спрогнозували прискорення зростання економіки України