Гонтарева
Гонтарева obozrevatel.com

Гонтарєву і Філатова повторно викликають до ГПУ у справі Курченка

Читайте по-русски
Луценко стверджує, що на відміну від попередньої спроби оголосити підозри, тепер "зібрано достатньо доказів"

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що ексголова Національного банку України Валерія Гонтарева, ексзаступник глави Адміністрації президента України Олексій Філатов і співвласник інвестгрупи ICU Костянтин Стеценко викликаються в Генпрокуратуру для повідомлення підозри в справі про розкрадання 150 млн грн при угоді Аграрного фонду і одного з банків.

"У частині справи ICU, яка було задіяна в операції між "Аграрним фондом" і одним з банків, в результаті чого кошти в сумі 150 млн грн були фактично розкрадені, керівник групи прокурорів Кизь вбачає достатність зібраних доказів", – сказав генпрокурор. Про таке інформує прес-служба ГПУ.

"Підозру отримує людина, яка безпосередньо ставила свій підпис на документах... пан Стеценко – це заступник групи ICU, Гонтарева – як керівник ICU і пан Філатов, який обслуговував цю угоду", – сказав Луценко, зазначивши, що ці три громадянина викликані до слідчому для повідомлення про підозру.

"Якщо вони не прийдуть, підозри підуть іншим шляхом – через пошту на адресу проживання", – додав він.

За версією слідства, брокерська фірма ICU була задіяна в афері між державним "Аграрним фондом" і "Брокбізнесбанком" олігарха Сергія Курченка, в результаті чого були розкрадені гроші "Аграрного фонду".

Луценко стверджує, що на відміну від попередньої спроби оголосити підозри, тепер "зібрано достатньо доказів і недопущено ніяких порушень порядку оголошення підозри".

Нагадаємо, востаннє Гонтареву, Філатова та Стеценка викликали на допит у квітні. Тоді ексголова Нацбанку сказала, що не має наміру йти на допит до Генеральної прокуратури і запрошує слідчих до Лондона.

Попередній матеріал
У чорному списку "Вікіпедії" опинилися 4 російських ЗМІ
Наступний матеріал
Власники електроавтомобілів матимуть власні дорожні знаки
Loading...