radiosvoboda.org

Експерт про енергоефективність: В Україні соломою можна замінити 9 млрд кубометрів газу на рік

На сьогодні в Україні небагато проектів щодо вироблення електроенергії з альтернативних джерел

Можливість вироблення електроенергії не з газу є в кожному регіоні України. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

"Треба було переконати, що цей законопроект (щодо вироблення теплової енергії не з газу – 5.UA) працює сьогодні на користь України, і це не гасло, і працює не на користь якогось конкретного олігарха, а працює на кожну територіальну громаду, оскільки можливість на сьогоднішній день виробляти тепло з інших видів палива, не з газу, є в кожному районі будь-якої області. І можливість вкладати в такі проекти можуть дозволити не лише олігархи, а це можуть бути міські громади ... малий, середній місцевий бізнес...", – сказав він.

З його слів, в Україні соломою можна замінити 9 млрд кубометрів газу на рік.

"В Україні є соломи, якщо її перевести в калорії, в джоулі, то це зможе замінити 9 мільярдів кубічних метрів газу на рік", – зазначив Савчук.

Він також додав, що на сьогодні в Україні небагато проектів щодо вироблення електроенергії з альтернативних джерел, але потрібно розширити їхню кількість, і це абсолютно можливо.

Детальніше дивіться у відео:

Раніше голова Держагентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук заявляв, що в ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи, вартість опалення зменшилася удвічі.

Попередній матеріал
Теракт у Лондоні: всі подробиці нападу біля парламенту Великої Британії – відео
Наступний матеріал
Начальник Луцького відділу поліції "погорів" на хабарі – відео
Loading...

Будівлі в Україні збираються зробити енергоефективнішими, аби українці заощаджували гроші за "комуналку"

ЄС виділить Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності – віце-президент ЄК

Уряд схвалив проект закону про Фонд енергоефективності