5 канал

Експерт назвав необхідні умови для створення прозорого ринку газу

В Україні немає економічної моделі розвитку

В ефірі "5 каналу" директор енергетичних програм Центру світової економіки та міжнародних відносин Валентин Землянський озвучив необхідні умови для створення прозорого ринку газу.

"Давайте спочатку нормалізуємо економіку. Ми не розуміємо, куди ми рухаємося ... ми що будуємо? Яка в нас буде економіка – галузева, кластерна, як ми бачимо економіку України? Коли ми побачимо економічну модель України, ми побачимо який має бути енергетичний баланс. Коли ми побачимо який має бути енергетичний баланс, ми зможемо знайти модель, за якою має працювати енергетичний ринок", – сказав він.

Він зауважив: "Модель економіки, енергетичний баланс, модель ринку енергетичного стане зрозуміла, тарифна політика зважена, коли вона відповідає інтересам споживача, перш за все, а не монополіста. І побачите самі, не потрібно буде батогом нікого ганяти, ринок потроху почне працювати сам".

Нагадаємо, у "Нафтогазі" пояснили, на що піде кредит від Cвітового банку у $500 млн.

Попередній матеріал
Наташі Корольовій заборонений в'їзд до України
Наступний матеріал
Сестра Сенцова – про відмову РФ передати політв'язня Україні: "Заяви про російське громадянство Олега – це повна маячня"

Розгляд позову "Нафтогазу" проти РФ з вимогою відшкодувати активи внаслідок анексії Криму розтягнеться на 2-3 роки – Коболєв

Коболєв назвав найбільших боржників за газ

Коболєв: Україна закачала газу до сховищ понадпланово – його достатньо для опалювального сезону

Світовий банк схвалив надання Україні $500 мільйонів кредиту на закупівлю газу – Мінфін

Насалик: Україна повинна шукати альтернативні джерела закупівлі газу

5 канал - трансляція наживо