Тимофій Милованов
Тимофій Милованов Facebook

Ексміністр Милованов розповів про свій конфлікт із Гончаруком

Читайте по-русски
За 30 років незалежності Україна досі не обрала конкретного вектора з розвитку економіки, каже колишній посадовець

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов розказав, як сварився з експрем'єром Олексієм Гончаруком через стратегічний план. Про це він розказав у шоу народного депутата Олексія Гончаренка на "5 каналі" "Гончаренко рулить".

"Гончарук визнав, що у нас немає стратегії по економіці, і пропонував мені її написати. Але я вважаю, що носієм стратегії уряду має бути саме прем'єр-міністр, як перша особа. А стратегію розвитку країни має у свою чергу ініціювати президент. Мені не довелося побачити ні першого, ні другого. За 30 років незалежності ми досі не обрали конкретного вектору з розвитку економіки. І це дуже болюче питання", – розказав Милованов.

Також він заявив, що наразі у Кабміні продовжується "кадровий голод". За його словами, люди працюють по три місяці і йдуть.

"Уявімо таке б відбувалось у парламенті. Завтра б у нас на вулицях уже стояли б танки", – додав він.

Шоу "Гончаренко рулить" виходить на "5 каналі". Нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій. 

Попередній матеріал
Тюрма за заяви "Крим – це Україна": Кремль готує закон про півострів – як на це реагує Київ
Наступний матеріал
"Не чіпай мову": акція протесту проти законопроєкту Бужанського під Радою – завершено
Loading...