.
. 5 канал

Екотероризм несе небезпеку для економіки України – екологи

Читайте по-русски
У більшості випадків ідеться про недобросовісну конкуренцію, боротьбу за активи або політичне протистояння

Екорейдерство та екотероризм відлякують інвесторів та становлять загрозу для всієї економіки України – про це вкотре попереджають експерти. Зазначають: правопорушники часто шантажують промислові підприємства, прикриваючись турботою про довкілля. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

Насправді у більшості випадків це недобросовісна конкуренція, боротьба за активи або політичне протистояння. Самі ж екологічні проблеми не вирішуються.

"Виникає безліч маніпулятивних речей, які відлякують інвестора. Чого хоче інвестор? Інвестор який буде будувати більш екологічні чисті виробництва він хоче прозорих умов і зрозумілих правил гри. Він не хоче бачити, що Україну відвертає в протилежний бік за зміною політичних сил", – каже Людмила Циганок, президент професійної Асоціації екологів України.

"Екотероризм – це таке негативне явище, пов'язане з тим, що різні люди тиснуть на бізнес, використовуючи для цього екологічні гасла, якісь больові точки", – пояснює Владислав Антипов, гендиректор Центру екології і розвитку нових технологій.

Попередній матеріал
"Слуги народу" хочуть позбавити українців дієвого захисту права на мову – заява активістів
Наступний матеріал
"Більше безробітних, менше заробітків": європейці на вулицях протестують проти посилення карантину
Теги:
Loading...