Невідомі озброєні люди у камуфляжі перекрили залізничний переїзд в Бахмуті ГУ НП в Донецькій області

Держрегуляторна служба відмовилася погодити підвищення тарифів на вантажоперевезення "УЗ"

  У ході обговорень представники бізнесу розкритикували проект підвищення тарифів та зазначили, що це зменшить обсяги перевезень

  Державна регуляторна служба відмовилася погоджувати підвищення тарифів залізничні вантажоперевезення на 25%. Про це повідомила голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна за результатами обговорення в відомстві проекту за участю представників бізнесу, Мінінфраструктури і "Укрзалізниці", передає "Інтерфакс-Україна".

  "Державна регуляторна служба України відмовилася погоджувати проект наказу Міністерства інфраструктури, який передбачає здійснення з лютого 2017 індексації тарифів на перевезення вантажів у межах країни на 25%, і вирішила створити спільну з бізнесом робочу групу для визначення компромісної ставки підвищення", – йдеться в повідомленні.

  Ляпіна заявила: "Ми зараз не погоджуємо цей проект, але і не гарантуємо бізнесу ніяких мораторіїв на підвищення тарифів. Першим завданням комісії, до якої увійдуть представники ринку, буде знаходження компромісного варіанту підвищення тарифів, оскільки розглянутий нами проект наказу не є передбачуваним, обґрунтованим, і не відповідає принципам державної регуляторної політики. Однак, напевно підвищення буде, тому що результат дискусії показує, що взагалі без індексації тарифу в цьому році не обійтися".

  Крім того, чільниця відомства повідомила, що більш довгостроковим завданням цієї робочої групи буде розробка нормативно-правового регулювання тарифів на майбутнє.

  "Друге завдання, яке повинно бути виконано цього року, – запропонувати нормативно-правове регулювання. Щоб ці тарифи методологічно могли бути розраховані на кілька років уперед, щоб можна було відповідно до цієї методології прогнозувати показники і для "Укрзалізниці", і для бізнесу", – додала Ляпіна.

  Як повідомляється, у ході обговорень представники бізнесу розкритикували проект підвищення тарифів, пояснивши, що це рішення негативно вплине як на саму "Укрзалізницю", у вигляді зменшення обсягів перевезень, так і на всю економіку України.

  Крім того, вони виступили за посилення прозорості у витрачанні коштів ПАТ, підвищення ефективності роботи компанії і раціональне використання уже наявних коштів.

  Нагадаємо, у грудні торік Мінінфраструктури схвалило підвищення тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці".

  Попередній матеріал
  Зінченко: Через втрату 10% замовлень від ММКІ "Укрзалізниця" втратить 1,4 млн. вантажів
  Наступний матеріал
  Міський голова Луцька впав у кому
  Теги:

  Польща вводить новий вид дозволу на перевезення вантажів автотранспортом

  ЗМІ: "Укрзалізниця" провела круглий стіл щодо підвищення вантажних тарифів без участі найбільших вантажовідправників

  Мінінфраструктури схвалило підвищення тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці"