Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча wikimapia

Зінченко: Через втрату 10% замовлень від ММКІ "Укрзалізниця" втратить 1,4 млн. вантажів

  Офіційно під час обговорень йшлося про підвищення на 25%, однак у проекті наказу Мінінфраструктури є приховане підвищення ще на 15%

  Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча, що входить до групи "Метінвест", зазнає додаткових витрат через підвищення залізничних тарифів у розмірі 700 млн. грн.  А 10% з його портфелю замовлень виявляться нерентабельними. Про це повідомив генеральний директор підприємства Юрій Зінченко, передає бізнес-портал "UA.prom".

  "У разі чергового підвищення тарифів у нас автоматично з портфелю замовлень на 2017 рік 10% стають нерентабельними. Чому? Тому що собівартість чавуну автоматично піднімається на $3 / т, собівартість металопродукції - на $ 5 / т. А конкуренція на ринку йде за $ 1-2", - заявив директор Комбінату під час громадських слухань з питання підвищення тарифів на залізничні перевезення на 25% у Держрегуляторній службі у четвер, 2 лютого.

  Зінченко також повідомив, що через втрату 10% замовлень від ММКІ "Укрзалізниця" автоматично втратить 1,4 млн. вантажів, які вона повинна буде перевезти на комбінат.

  "Відповідно, наші "мінус 10% " автоматично призведуть до того, що ви теж втратите вантажоперевезення. Для вас це - $ 20 мільйонів тільки з одного маріупольського комбінату, а для держави - мінус $ 147 мільйонів виручки, з яких могли б сплачуватися податки ", - наголосив він.

  Крім того, Зінченко повідомив, що ММК ім. Ілліча додатково понесе витрати в розмірі 700 мільйонів гривень через підвищення тарифів на 25%. Водночас, глава меткомбінату зауважив, що в проекті наказу Мінінфраструктури є приховане підвищення ще на 15% (загалом - до 40%) в якості компенсації за пробіг порожніх вагонів.

  Голова підприємства також розкритикував політику непрозорості рішень "УЗ", як монополіста, який до цього часу не оприлюднив проект свого фінплану на 2017 рік. 

  Попередній матеріал
  Протягом року "Приватбанк" перемістить 100 філій та відкриє 63 нові – голова правління
  Наступний матеріал
  Держрегуляторна служба відмовилася погодити підвищення тарифів на вантажоперевезення "УЗ"
  Теги:
  Loading...