Данилюк
Данилюк uapress.com

Данилюк про "припинення співпраці з МВФ": "Не зважайте, це спекуляції"

  Минулого тижня низка ЗМІ – західних та вітчизняних – повідомила про завершення програми співпраці України МВФ

  Попри складність переговорів про виділення наступного траншу, Україна планує продовжити виконання програми МВФ з розширеного кредитування. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає "Укрінформ".

  "Ми цінуємо нашу співпрацю з МВФ і Світовим банком, а ті, хто намагається зараз спотворити це – просто грають проти інтересів України", – прокоментував очільник Мінфіну нещодавні публікації у західних та вітчизняних ЗМІ щодо ймовірного виходу України від співробітництва з Фондом.

  "Не звертайте уваги, це взагалі спекуляції", – заявив Данилюк.

  Також він запевнив: про припинення участі України у програмі Міжнародного валютного фонду не йдеться. "Ми маємо намір не те щоб продовжувати, а успішно виконати програму з МВФ для того, щоб 2019 року, після її завершення, мати сильну й успішну економіку", – зазначив очільник Мінфіну.

  Нагадаємо, минулого тижня агенція Reuters оприлюднила матеріал, в якому йшлося про завершення програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Крім того, там стверджувалося, що український уряд має представити МВФ нову формулу ціноутворення на газ для населення, аби продовжити участь у програмі. 

  Також додамо, що Україна очікує черговий транш від МВФ до кінця року. 

  Попередній матеріал
  Гройсман розповів чому підвищуються ціни на продукти
  Наступний матеріал
  Україна отримала "важливий сигнал від Румунії" щодо реформи освіти – МЗС
  Loading...