Інвестиції

Чотири ключові аспекти: що інвестори хочуть бачити в Україні

25 травня у столиці відбулося засідання Національної інвестиційної ради, на якому інвестори розповіли про свої очікування від України

Інвестори оцінили позитивну динаміку змін і хотіли би, зокрема, подальшого розвитку прозорості, приватизації та концесії державних активів. Детальніше про очікування інвесторів в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" розповіла проектний менеджер Офісу Національної інвестиційної ради Надія Казначеєва.

"Інвестори оцінили позитивну динаміку змін. Вони наголосили, що хотіли би в подальшому бачити прозорість та ефективність цих змін. Ці два слова були ключовими у кожному спічі кожного представника інвесторів – це перше. Друге – вони хотіли би бачити продовження приватизації державних активів і концесій державних активів. Власне, розробка законодавства і приватизації була дуже позитивно сприйнята інвесторами і вони побажали, ряд з них, щоб у подальшому концесійне законодавство також було прийняте для можливості реалізації інвестиційних проекті ", – зазначила Казначеєва.

Вона додала: "Третє – це продовження реформи корпоративного управління, тобто прозорості бізнесу, щоб їм було зрозуміло, як бізнес, зокрема й державний, функціонує".

І четверте – попросили не зупинятися на "діджиталізейшн" нашої країни, бо потенціал дуже великий, і ІТ-інвесторів".

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
"Турнір чемпіонів" на Хрещатику: як зірки європейського футболу в майстерності змагалися
Наступний матеріал
"Операція зі звільнення Горлівки": що розповів військовий експерт