Прем'єр-міністр, Гройсман, інтерв'ю
Прем'єр-міністр, Гройсман, інтерв'ю 5 канал

Чіткі завдання та ринкова зарплата: Гройсман розповів, що буде у новому контракті глави "Нафтогазу"

  Читайте по-русски
  Серед подальших задач "Нафтогазу" – кардинально збільшити видобування українського газу, сказав прем'єр-міністр

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що новий контракт з головою правління "Нафтогазу", який підпишуть після проведення конкурсу, передбачатиме ринкову зарплату та чіткі вимоги до діяльності компанії. Про це він заявив під час спілкування зі ЗМІ у Вінниці, повідомляє "Укрінформ".

  "Новий контракт ми можемо укласти на нових умовах. По-перше, має бути передбачена не захмарна зарплата, а реальна ринкова зарплата аналогічних компаній Європи. По-друге, там мають бути визначені дуже конкретні завдання для менеджменту компанії", - сказав Гройсман. 

  Прем'єр-міністр додав, що завданнями має бути проведення відокремлення газотранспортної системи, пошук міжнародного партнера на спільний транзит газу і продовження транзиту з 1 січня 2020 року.

  "Нафтогазом по сьогодні, 7 березня, відокремлення газотранспортної системи не здійснене. Рішення уряду щодо цього було прийнято ще 1 липня 2016 року", – сказав Гройсман. Крім того, він додав, що "Нафтогаз" має кардинально збільшити видобування українського газу, щоб відмовитись від імпорту і знизити ціни на газ.

  Гройсман також розповів, що новий контракт також передбачатиме чіткий план роботи на 2019 рік помісячно щодо заходів для продовження транзиту з 1 січня 2020 року, збільшення видобутку газу.

  Прем'єр-міністр запевнив, що немає жодних прізвищ людей, які б не могли взяти участь у конкурсі, а серед членів конкурсної комісії - представники МВФ та Світового банку.

  Гройсман додав, що в діючому контракті передбачено можливість фактичної виплати заробітної плати менеджменту в три-чотири рази більше, ніж аналогічному менеджменту в аналогічних державних компаніях ЄС. Також Гройсман додав, що у діючому контракті немає жодної конкретної визначеної мети чи цілі, яку має досягти менеджмент.

  Попередній матеріал
  Мураєв знявся з виборів: вже відомо, на чию користь
  Наступний матеріал
  Контрактів на $282,5 млн: "Спецтехноекспорт" уклало договори з понад 30-ма країнами світу
  Loading...