Інвестиції
Інвестиції agravery.com

"Червона лінія для всіх інвесторів": компанія Dragon Capital призупиняє нові вкладання в Україну

  Читайте по-русски
  На думку генерального директора компанії Томаша Фіала, відставка голови Нацбанку через політичний тиск – найгірше, що було зроблено із боку влади. Це повна некомпетентність і обман інвесторів G7, МВФ та Світового банку

  Інвестиційна компанія Dragon Capital призупиняє нові інвестиції в Україну. Про це заявив генеральний директор компанії Томаш Фіала.

  На його думку, відставка голови Нацбанку через політичний тиск – це червона лінія для всіх інвесторів: "Великої сімки", Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

  "Найгірше, що це було зроблено під політичним тиском із самого верху. Це червона лінія для всіх інвесторів: G7, IMF, WB. Повна некомпетентність і обман тих, хто виділив нам 5 мільярдів доларів за останній місяць, включаючи сьогоднішні єврооблігації", – підкреслив Фіала.

  Водночас президент Американської Торговельної палати в Україні Андрій Гундер заявив, що нині невдалий час для відставки Якова Смолія. Адже Україна очікує зниження ВВП на 8,2%.

  Крім цього, компанії занепокоєні незалежністю керівництва Нацбанку та продовженням програми Міжнародного валютного фонду.

  Нагадуємо, 1 липня голова Національного банку України Яків Смолій написав та подав президенту України заяву про звільнення. На це вже відреагували посли країн "Великої сімки".

  Попередній матеріал
  Закон, що забороняє банкам штрафувати за прострочення платежів, набуває чинності 2 липня
  Наступний матеріал
  Відставка Смолія: правління НБУ продовжить роботу, але перестороги щодо політичного тиску розділяє – заява
  Loading...