Google

Діяльність "Укртрансгазу" заблокували через компанії "сім'ї" Януковича

  Заблоковані рахунки використовували для виплати заробітної плати працівникам підприємства та отримання коштів для забезпечення Рамкової угоди між Україною та МБРР

  Роботу "Укртрансгазу" заблоковано через арешт рахунків на користь фірм, пов'язаних із "сім’єю" Януковича.

  Як повідомила прес-служба компанії, Державна виконавча служба Мінюсту заблокувала рахунки АТ "Укртрансгаз" та її філії "Укргазенергосервіс" на виконання рішення у справі за позовом ТОВ "Турботрейд".

  Зазначається, що ця ситуація є черговим епізодом комплексу позовів і відкритих кримінальних проваджень у боротьбі "Укртрансгазу" зі спробами постачальників стягнути гроші за начебто поставлене обладнання для ремонту об'єктів ГТС України в 2011-2013 роках. Йдеться про позови пов'язаних компаній ТОВ "Турболінкс", ТОВ "Турботрейд" та ТОВ "Промінвеставтоматика".

  В "Укртрансгазі" нагадали, що протягом останніх п'яти років "Турботрейд" намагається через суди різних інстанцій стягнути з "Укртрансгазу" та його філії "Укргазенергосервіс" 46,442 млн грн боргу за начебто поставлене в 2012 році обладнання та додатково, як штраф, ще 45,671 млн грн (всього 92,113 млн грн).

  Заблоковані рахунки використовували для обслуговування захищених статей – виплата заробітної плати працівникам підприємства та отримання коштів для забезпечення Рамкової угоди між Україною та МБРР щодо грантів технічної допомоги.

  "Укртрансгаз" звернувся до Мін'юсту, Кабінету Міністрів, ГПУ та Адміністрації Президента "з проханням вжити всіх необхідних заходів, щоб не допустити незаконного арешту рахунків і блокування роботи державного підприємства".

  Довідка: "Укртрансгаз" має 12 підземних сховищ газу загальною активною місткістю близько 31 млрд куб. м. Підземні сховища газу є складовою частиною системи газопостачання України і транзиту газу через її територію.

  Попередній матеріал
  Денісова звернулася до Москалькової із пропозицією у зв'язку зі значним погіршенням стану Балуха
  Наступний матеріал
  Доба в ООС: ворог 32 рази обстріляв позиції ЗСУ – один український воїн загинув

  НБУ спрогнозував, наскільки зростуть ціни на газ для населення

  Гройсман: Не лякайте людей, Україна повністю готова до опалювального сезону

  КМДА не проголосувала за рішення щодо боргу "Київенерго": секретар виніс пропозицію керівникам фракцій

  Гройсман: Хто зекономив газ узимку – отримає грошову компенсацію

  Зростання ціни на газ для населення є неминучим – Гройсман

  На Закарпатті вибух газу вщент зруйнував приватний будинок