\"Антонов\" / Facebook

Австралія зацікавилася транспортниками "Антонова" – посол

  Значне зацікавлення, яке кілька місяців тому викликав у австралійців приліт літака Ан-225 "Мрія", може перерости у реальну співпрацю державного підприємства "Антонов" з австралійськими партнерами

  Таке заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австралії Микола Кулініч, повідомляє "Укрінформ".

  "Упевнений, що цей напрямок матиме практичне застосування, адже ми перейшли вже до перших конкретних кроків з імплементації можливості співпраці ДП "Антонов" з австралійськими партнерами. Що стосується цієї співпраці, то вона може мати різні форми – це й послуги з авіаперевезень, як внутрішніх, так і міжнародних, і фрахтування авіасуден, і, власне, їх придбання", – зазначив Кулініч.

  За словами посла України в Австралії, можливістю використання транспортних авіасуден з лінійки "Антонова" цікавляться різні місцеві урядові та комерційні організації. Серед них Міноборони та Антарктичне агентство Австралії.

  Нагадаємо, нещодавно президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба розповів "5 каналу" про позбавлення від залежності українського авіабудування від Росії, перші здобутки від переорієнтації на Захід та необхідність створення спільних підприємств для розвитку галузі.

  Попередній матеріал
  Справа "Торнадо": трьом учасникам сутичок під київським судом оголошено про підозру
  Наступний матеріал
  Шкіряк прокоментував причини замаху на ватажка "ЛНР"

  "Антонов" відсудив у Росії 2,9 мільйона доларів

  Президент ДП "Антонов": Україна входить до сімки країн, які мають повний цикл – від ескізу до серійного виробництва літаків

  Президент ДП "Антонов" розповів про результати Фарнборо-2016 та новітні розробки підприємства

  ДП "Антонов" та канадська компанія укладають контракт про поставку деталей для нових літаків