v4asno.com

"АрселорМіттал" очікує продовження дії закону про мита на вивіз брухту з країни - ЗМІ

  Про необхідність подальшого обмеження експорту металобрухту заявляють представники найбільших металургійних підприємств країни

  Відповідна заява була зроблена в ефірі "5 каналу". Зокрема, про важливість металобрухту для промисловості і країни в цілому заявили в компанії "АрселорМіттал Кривий Ріг".

  "Ми не можемо допустити, щоб ми залишилися без необхідного для виробництва брухту. Ми хотіли прийняття цього закону. Я маю на увазі українські металурги, тому що він важливий не тільки для якогось окремого підприємства або для металургійної галузі, він важливий для всієї країни. Тому що металургія є одним із драйверів української економік", - заявив заступник генерального директора "АрселорМіттал" Володимир Ткаченко.

  Як повідомлялося раніше, в Адміністрації Президента чекає на підпис закон, який подовжує ще на два роки дію експортного мита на вивіз брухту з України, який визнаний стратегічною сировиною. Закон дозволяє отримати додатковий обсяг від експортних надходжень в Україну понад $ 1,5 млрд на рік, а також зберегти 20 000 робочих місць.

  Вперше закон був прийнятий в 2016 році, коли незважаючи на потужне лобі з боку противників закону, документ був підписаний Президентом. Також Україна в минулому році відмовилася від експорту лісу-кругляка.

  Попередній матеріал
  Окупанти в "ЛНР" забороняють викладачам їздити на підконтрольну Україні територію – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Жодна українська компанія не закуповує вугілля в РФ – Гройсман
  Loading...

  Експортне мито на брухт чорних металів: чим важливий закон

  Кучма: Сьогодні бюджет України на 70% запозичений

  Парламентарі ухвалили законопроект про зміни до держбюджету-2017

  Рада збільшить зарплату помічникам-консультантам нардепів

  Ірак зняв заборону на експорт українського м’яса птиці

  Три українські компанії постачатимуть в Китай літаки Ан-178