Дивогляд

Одесит Олександр Доброжанський з війни повернувся влітку 2017-го. Тоді ж вирішив опанувати нову справу – задумав налагодити виробництво благородних твердих і цвілевих сирів. І не де-небудь, а в українському селі та з українських продуктів.

Сироварню розташували у наймолодшому німецькому селі України – Кудрявці на Одещині. Колись увесь цей край був заселений вихідцями з Німеччини. Нині вони тут – радше гості.

Будинок родини і став крафтовою сироварнею "Ліхтенфельд". На кухні сири варяться; на горищі, у спеціальному боксі з постійною температурою і вологістю, зберігаються. Дружина – підмайстер, мати і дочка – головні дегустатори. Справжній сімейний крафт, як в Швейцарії. Фото з унікального домашнього виробництва – у нашій галереї.

14 серпня у столичному Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов щорічний конкурс краси "Міс Україна Всесвіт-2018". За титул найгарнішої змагалися одразу 18 дівчат, а виборола його представниця Одеси Каріна Жосан, що представлятиме Україну на конкурсі "Міс Всесвіт 2018".

Перші фотографії учасниць – далі у нашій фотогалереї. 

Гонщик Сергій Малик встановив швидкісний рекорд на 70-му тижні швидкості в США

Щорічно 19 серпня православні українці відзначають Другий Спас – Яблучний. Цього дня віруючі згадують день євангельської події, коли апостоли Петро, Яків та Іван побачили Господа Ісуса Христа перетвореним – у всій Божественній, вічній славі. Цього року свято відзначатимуть у неділю

Серед конкурсанток цьогоріч були і доволі відомі постаті

Полишені господарями киці та собаки уже давно стали невід'ємною частиною Дніпра. І лише декотрим щастить потрапити до притулку, де про них подбають, а, іноді – забирають додому небайдужі.

Місцеві рятувальники зазирнули до міні-притулку "Промінчик надії". Там побачили пухнасті клубочки, що геть не звикли до теплих обійм і турботи. Пожежники переконують – зробити тваринку щасливою може кожен, варто лише мати бажання. Аби довести це – надзвичайники взяли участь у зворушливій фотосесії з чотирилапими безхатьками.

Віслюки допомагають людям із нервовими та ментальними хворобами: тварини радо вітають відвідувачів і дозволяють себе чухати, годувати та водити по загону

У ніч на 13 серпня в небі можна було спостерігати пік наймасштабнішого зорепаду року – метеорного потоку Персеїд.

Персеїди – метеорний потік, який йде з боку сузір'я Персея і являє собою "дощ із зірок". Метеори проносяться небом зі швидкістю до 59 км/сек. Рекорд щільності був зафіксований у 1993 році – 500 метеорів на годину.

Щільність цьогорічного потоку становила  60-70 метеорів на годину, тож можна було побачити слабкі смуги і яскраві вогненні кулі кожну хвилину.

Зорепадом можна було побачити і в попередні ночі, але цієї ночі він був найактивнішим.

Рейтинг склали кінокритики американського журналу Vanity Fair

Лінь, разом із нездатністю адаптуватися до кліматичних змін, ймовірно, відіграла ключову роль у зникненні наших предків

На щорічний зліт легкої авіації прибули учасники з багатьох країн, а для гостей влаштували виставку із кількох десятків літаків, вертольотів та дельтапланів

Два тижні у Києві лікарі борються за життя молодого хлопця, який впав у кому після татуювання. Після нанесення малюнку у нього почався сепсис. Де робив тату – ніхто не знає

Розміри акули могли сягати до дев’яти метрів і більше в довжину

Наряд створила український модельєр Ksenia Schnaider (Ксенія Шнайдер)

Перша біологічна причина – тісний простір нібито дозволяє мозку тварин активніше виділяти ендорфіни