Дивогляд

Скульптура вівчарю була встановлена Олександром Паларієвим на території етнографічного комплексу "Фрумушика-Нова"

Для історичного знімку королева обрала ту саму сукню, в якій була на відзначенні діамантового весілля – 55 років

Міжнародний фестиваль повітряних куль відкрився у мексиканському місті Леон. У ньому беруть участь представники 23-х країн світу.

Загальна кількість повітряних куль – близько 200. Проводять такий фестиваль уже в 16-те. Форми і забарвлення куль – найрізноманітніші. Цього року у фестивальному небі літали плюшеві ведмедики, кити, динозаври, крокодили і навіть замок. Організатори кажуть, що цей фестиваль присвятили пам'яті жертв руйнівного землетрусу, що стався у Мехіко у вересні 2017 року.

Чутки про участь принців у легендарній сазі з'явилися в квітні минулого року

У кліпі можна побачити київські висотки, набережну Дніпра і Поштову площу

Різдвяний ярмарок у столиці Австрії відкрили напередодні, у п'ятницю, 17 листопада. Майже півтори сотні яток продають різний крам, наїдки та напої. Найпопулярніші серед них – це ґлінтвейн, смажені ковбаски, різдвяна випічка та сувеніри.

У Відні сьогодні також мають запалити вогні на святковій ялинці. Зробить це мер міста – Міхаель Гойпль. 25-метрову зелену красуню привезли 8-го листопада із західного міста Фраштанц. У мерії австрійської столиці кажуть – це найдовша подорож різдвяної ялинки від 1959 року. Саме тоді віденці започаткували традицію встановлювати дерево. Цю ялинку везли з відстані 600 кілометрів.

Все, що знадобилося для такого результату - магніт, металева стружка і правильно підібраний ракурс зйомки.

В більшості випадків тест, незалежно від числа правильних відповідей видав відповідь "10 з 10, це геніально"

На противагу небезпечним для туристів країнам, також названо місця, де вам нічого не загрожуватиме

У столиці Франції з'явилась незвичайна сауна – у формі золотого яйця. Встановили її на території шведського культурного центру.

Сауна дуже швидко нагрівається завдяки вмонтованим сонячним батареям. Дзеркальні золоті  панелі ззовні мають відображати довкілля, і нагадувати людям про нагальні проблеми. Наприклад, про небезпеку кліматичних змін і важливість сталого розвитку. Форма яйця натомість символізує народження нових ідей.

Зараз коло відвідувачів - обмежене. Утім невдовзі мобільну сауну на три тижні відкриють для загального користування. Усередині може вміститися восьмеро осіб.

Відомий танцюрист українського походження Сергій Полунін став обличчям обкладинки британського чоловічого журналу Another Man.

В ході фотосесії танцюрист перевтілився в рокера, підкресливши бунтарський дух. Фотосесією керував креативний директор журналу Алістер Маккі, а сфотографувала Полуніна знаменита фотограф Кольєр Шорр. 

Варто зазначити, що 27-річний Сергій Полунін народився в Херсоні. В 9-річному віці вступив до Київського хореографічного училища, а в 13 років поїхав на навчання до Лондона в Школу Королівського балету. У 19 років став наймолодшим прем'єром Королівського балету Великобританії.

Ціна картини, створеної у божевільні Сен-Поль-де-Мозоле, ледь не побила рекорд вартості творів художника

Нескінченно можна дивитися на кілька речей. Зокрема і на те, як такі поважні красуні ласують кавуном

З несподіваною зачіскою дружина принца Вільяма з'явилася на параді у пам'ять про загиблих солдатів Великої Британії та Британської співдружності у Першій світовій війні

Автомобіль мають намір продати з аукціону будинку Sotheby"s, а виручені кошти направити на фінансування благодійних проектів