Любить їсти скло: американський артист приголомшив зізнанням – фото

Американський комік на ім'я Джош зізнався, що періодично їсть скло, вражаючи цим оточуючих

27-річний артист пояснив, що це не є частиною його звичайної поведінки, а вперше він дізнався про цю дивну "дієту" з книжки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TLC My Strange Addiction.

Він любить увагу

"На початку було трохи страшно, але якщо це не шкодить моєму здоров'ю, то чому б і ні", – поділився він.

Уперше він пішов на цей експеримент чотири роки тому. За цей період він "використав" понад 250 лампочок та 100 келихів.

Коли його наречена Наталі вперше побачила, як він їсть скло, вона подумала, що це було несправжнє скло. Коли ж вона дізналася, що це реально, то відчула сум і трохи страх.

"Коли я жую скло, я відчуваю тепло і легке поколювання. Зазвичай я шукаю тонкі келихи для шампанського, вина, або лампочки", – пояснює Джош свою пристрасть до скла.

Після відкушування шматочка, він описав його як "дуже грубий". Хоча він визнає, що жування "звучить жахливо в його голові", йому дійсно це подобається.

"Це не має особливого смаку, це просто текстура. Це як їсти жахливо гострий льодяник, поки ти його не розтовчеш", – розповів артист.

Наталі відзначила, що її хвилює ця звичка партнера, але він заспокоїв її, сказавши, що це "не так страшно".

"Багато людей не знають, що вони можуть мати серцевий напад, але він постійно у них трапляється", – зазначила вона.

Джош розповів, що багато разів різав собі губу і мав "шматочки скла" в яснах. Він стверджує, що є ймовірність, що "це може бути глибоко всередині мого тіла". Хоча він намагається цього уникати, але його "просто тягне", коли він поруч з іншими людьми, і він часто робить це на вечірках або в барах.

"Мені подобаються реакції, які я отримую від людей. Я рідко роблю це сам. Думаю, що найбільше я люблю увагу", – пояснив американець.

Хоча він їсть скло, Джош закликає цього не робити.

Зазначимо, що їсти скло може бути дуже небезпечно для здоров'я. Скло є неперетравним матеріалом, і воно може пошкодити органи травлення, включаючи стінки шлунка та кишківника. Крім того, скло може спричинити травму ясен, губ, а також призвести до інших серйозних ушкоджень у разі ковтання. Тому не рекомендується намагатися їсти або жувати скло.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 5 реальних суперздібностей людей, які вас вразять.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше