5 реальних суперздібностей людей, які вас вразять

Ви нізащо не повірете

Напевно кожен з нас, дивлячись фільм про супергероїв, замислювався над тим, яку суперздатність хотів би мати: літати, лазити по стінах, або миттєво транспортуватися. Однак, нам здавалося, що таке можливо лише у фільмах.

А ось, як повідомляє "Дивогляд", у житті також можна зустріти надздібності. І кілька прикладів людей, що мають їх, навів портал Spirit Science. Ви будете здивовані!

Людина-магніт

Мешканець Малайзії Ліу Тоу Лін може із легкістю притягувати до свого тіла різні металеві предмети. І хоча вчені не можуть знайти цьому пояснення, чоловіка це аж ніяк не бентежить. 

Людина-магніт
Людина-магніт
Фото: thespiritscience.net

Споживач сталі

Мішель Лотото більш відомий у своїх кругах, як людина, чий шлунок може засвоїти зовсім не засвоювані речі. Чоловік без жодного дискомфорту може з'їсти скло, метал, гуму або інші предмети з різних матеріалів. 

Споживач сталі
Споживач сталі
Фото: thespiritscience.net

Спілкування з тваринами

Напевно кожен, хто має тваринку, заводив із нею дискусії. Однак, у відповідь міг отримати лише погляд. А ось африканець Кевін Річардсон наділений здатністю спілкування із дикими тваринами та одразу ж отримує від них відповідь. Його навіть було прийнято до клану левів та гієн.

Левенята
Левенята
Фото: Shutterstock

Комп’ютерні мізки

Шакунтала Деві із самого народження має здатність до обчислення по-справжньому великих цифр у своїй голові. Одного разу її тестували в Каліфорнійському університеті Берклі, де вона із точністю розрахувала кубічний корінь 61 629 875 та сьомий корінь 170 859 375.

Штучний інтелект
Штучний інтелект
Фото: Shutterstock

Крижаний чоловік

Вім Хоф – чоловік, що отримав 20 світових рекордів Гіннеса та побував у найхолодніших місцях світу. Одного разу він піднявся на гори Кіліманджаро та Еверест просто у шортах та плавав під крижаною водою. Він розкрив свій секрет. Уся справа криється у дихальній медитації, завдяки якій він із легкістю переносить низькі температури та не зазнає жодних негативних наслідків від цього. 

Крижаний чоловік
Крижаний чоловік
Фото: thespiritscience.net

А яку надздібність хотіли б мати ви?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що японські вчені створили робота-художника.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше