Метро

У метро Києва помітили російську рекламу – фото та подробиці

Shutterstock

Це викликало серйозне обурення серед пасажирів

Реклама російського сайту була помічена пасажирами в одному з вагонів Київського метрополітену, яка розміщувалася над схемою метро. Про це повідомляє "Дивогляд".

Зазначена наліпка знаходилася на поїзді, який курсував по синій гілці метрополітену. Такий епізод викликав питання у мережі: яке її призначення та хто відповідальний за це в метрополітені.

Поява реклами російського сайту, який спеціалізується на виробництві електроніки для росії, викликала серйозне обурення серед пасажирів.

Реклама
Реклама
Фото: Фото з соцмереж

КП "Київський метрополітен" оперативно відреагував на цю інформацію, заявивши у коментарі для "ТСН", що наліпку було знято у вагоні, який курсував по синій лінії, і всі вагони були перевірені на наявність схожих елементів. Пасажирам порадили, що якщо вони помітили таку рекламу, то слід негайно повідомляти через переговорний пристрій "пасажир-машиніст" або звертатися до працівників метрополітену через сторінку у Facebook.

Раніше ми розповідали, що Кличко анонсував відкриття Подільського мосту для автомобілів і початок ремонту мосту Метро.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ