У США жінку запросив на побачення чоловік, який перед цим пограбував її зі зброєю – фото

У Індіанаполісі (США) Ембер Браун була пограбована озброєним чоловіком, якому вона настільки сподобалася, що він вирішив запросити її на побачення

Вона після пізнього повернення з роботи перевіряла пошту біля свого будинку, під час чого до неї підійшов невідомий чоловік. Він наставив на неї пістолет і сказав впустити його у її будинок, але вона відмовилась. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Після цього Браун вимушено віддала гроші, які мала з собою – близько $100. Потім злочинець попросив зв'язатися з ним у Facebook. Він це сказав, не випускаючи з рук зброю, а тому американка на це погодилася, сподіваючись, що після цього невідомий піде.

Згодом вона почала отримувати повідомлення, в яких чоловік з нею фліртував, писав про можливе повернення грошей та зазначав, що вона "гарненька".

"Слухай, ти знаєш, що я поверну тобі гроші. Це чудовий спосіб познайомитися з кимось, але ти занадто гарна, щоб тебе пограбувати", – написав грабіжник.

"Я вірю тобі. Я можу сказати, що ти милий, просто часи стали важкими. Я знаю це", – відповіла жертва.

"Давай розслабимося зі мною. Присягаюся, я не можу так довго чекати", – написав у відповідь правопорушник.

"У мене є чоловік. Ти ж знаєш, що я не можу цього зробити. Я бажаю тобі всього найкращого", – відповіла дівчина.

Згодом чоловіка затримали. Його звуть Дем'єн Бойс і тепер він перебуває під заставою у розмірі $7,5 тис, бо його звинуватили у пограбуванні зі застосуванням вогнепальної зброї, крадіжці зі зломом, незаконному зберіганні зброї, злочинній необережності та побоях.

Виявилося, що він застрелив двох людей і вдарив ще одного цеглою в голову після сварки з жертвами. Коли його намагалися заарештувати, Бойс забарикадувався всередині будівлі, але після прибуття спецназу здався.

За словами Браун, внаслідок цього інциденту вона почала почуватися вдома невпевнено. Вона нервує через те, що вулицями ходять люди, які хочуть вчиняти злочини. Зокрема, вона поскаржилася на відчуття страху, коли чує звуки вночі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що полонений "вагнерівець" під час інтерв'ю вкрав цигарки у журналіста.

Дивіться також відео 5 каналу: "Харків без Лободи": одиночний протест 16-річної Дарини. Як українці і сама співачка реагували?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше