Аватар 2

Перехвилювався: чоловік помер, коли дивився новий "Аватар"

@officialavatar / Twitter

Глядач знепритомнів під час сеансу

В Індії чоловік на ім'я Лакшмірді Шріну помер в кінотеатрі під час перегляду нового фільму Джеймса Кемерона "Аватар: Шлях води". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

Це сталося в південному штаті Андра Прадеш. Чоловік у компанії свого молодшого брата був на сеансі нового фільму, під час якого знепритомнів. Його госпіталізували, але Шріну не вдалося врятувати ‒ лікарі констатували смерть. Є версія, що чоловік перехвилювався від подій, які відбувалися на екрані.

"Це може бути пов'язано з розривом нальоту в коронарах або запуском аритмії через хвилювання. Такі види смерті трапляються під час захоплюючих матчів/емоційних ситуацій. Фільм сам по собі навряд чи спричинив смерть", ‒ розповів доктор Прадеп Кумар з лікарні ASTER CMI.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Італії зняли фільм про "кохання" між рашистом і українцем.

Дивіться також відео 5 каналу: лукашенко і путін, "вагнерівець"-зек в полоні ЗСУ, Бахмут, Херсон, атака дронів на Київ - 299 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ