Вогонь

На Філіппінах родина спалила свою 84-літню бабусю, щоб очиститися від гріхів

Shutterstock

У ритуалі взяли участь діти та онуки загиблої

На Філіппінах одинадцять членів сім'ї кинули у вогонь бабусю, щоб провести ритуал очищення від гріхів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rappler.

Це сталося у селі Баліваган, провінції Східний Місаміс. 20-річний чоловік Крісанто Ерсильєю оголосив себе гуру та заявив, що у ньому живе дух засновника Філіппінської асоціації благодійних місіонерів Томаса Еугеніо. Йдеться про покійного релігійного діяча, який вважав себе втіленням Святого Духа.

Цей самий "гуру" спершу побив 84-річну бабусю за "великі гріхи", а потім підбурив своїх і її родичів спалити жінку задля ритуалу очищення сім'ї. Свідками цього стали сусіди, які зупинили ритуал і відвезли жертву знущання до лікарні, де вона згодом померла від отриманих опіків.

Поліцейські заарештували сімох підозрюваних, у тому числі 20-річного Крісанто. Їм вже пред'явили звинувачення у вбивстві. Ще чотирьох послідовників місцевого релігійного культу залишили на волі.

"У такі злочини важко повірити. Одинадцять родичів, у тому числі діти та онуки старенької, брали участь у ритуалі", – прокоментував цю подію слідчий Роберт Джон Гальдо.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США "відьма" обрядами вуду та жертвоприношеннями утримувала секс-рабинь.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ