Сільське господарство

Окупанти вивезли з Мелітополя сільськогосподарської техніки на $5 тис, але не змогли її завести

Shutterstock

Вони навіть з технологіями не можуть впоратися...

Окупанти, які намагаються встановити своє панування на території України, вивезли сільськогосподарську техніку з Мелітополя, але не змогли скористатися нею. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN, загальна вартість краденого становить $5 млн.

Йдеться про техніку, що знаходилася у дилерському центрі John Deere "Агротек". Спочатку окупанти забрали два комбайни, трактор та сівалку, а згодом ще 27 одиниць техніки.

Повідомляється, що викрадене перевезли з Мелітополя до Чечні. Але ж і тут на загарбників чекала невдача, оскільки скористатися технікою вони так і не змогли. За кілька тис км вона не стала працювати, оскільки її віддалено заблокували.

Востаннє техніка була помічена у селищі Закан-Юрт, що в Чеченській республіці. Зараз викрадачі активно шукають фахівців, які змогли б обійти це блокування.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Херсонщині українські цигани на тракторі викрали техніку окупанта.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ