Людина у місці позбавлення волі

У Швейцарії шукають добровольців, які проведуть три дні у тюрмі

Shutterstock

Це робитимуть для перевірки умов утримання злочинців у закладі для відбування терміну покарання

У Швейцарії відкрили нову в'язницю, яку хочуть протестувати. Для цього розшукуються добровольці, які просидять у ній близько трьох днів, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SWI.

Новий заклад для відбування строку покарання відкрили у місті Цюриху. Щоб перевірити умови утримання злочинців у в'язниці, розшукуються добровольці, які погодяться провести там три дні.

Загалом у в'язниці нараховується 241 місце, а заявку на тестування подали вже понад 600 осіб. Враховуючи це, організатори цього "конкурсу" вирішили провести додатковий відбір, який і визначить групу охочих. 

Зауважимо, що до участі у відборі допускаються лише повнолітні особи, що мешкають у кантоні Цюрих. Усі вони мають надати згоду на перевірку своїх біографічних даних.

Експеримент триватиме з 24 по 27 березня. На цей період учасники будуть зобов'язані здати усі свої електронні пристрої. Кожному буде надано можливість обрати одне з трьох меню: халяльне, м'ясне або вегетаріанське.

Добровольці у будь-який момент зможуть відмовитися від участі в експерименті та "визволитися" до завершення триденного тестування.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США чоловік провів 20 років у в'язниці за злочин, який вчинив його брат-близнюк.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше