Риболовля

Чоловік поїхав на риболовлю – за це жінка виставила його на аукціон (фото)

Shutterstock

"Він залишається вірним, якщо його нагодують та напоять"

У Новій Зеландії жінка вирішила виставити власного чоловіка на онлайн-аукціон, бо той замість проведення часу зі сім'єю вирушив на риболовлю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Stuff.

Жінка на ім'я Лінда Макалістер і її чоловік Джон мають двох синів, які знаходилися на канікулах і сподівалися, що отримають додаткову увагу від батька. Однак, той вирішив поїхати на риболовлю.

Чоловік часто проводить час таким чином, але цього разу це збентежило його кохану, яка вирішила помститися та виставити його на аукціон:

"Продам чоловіка. Ріст – 184 сантиметри, вік – 37 років, фермер. Любить стріляти та риболовлю. У нього було кілька попередніх власників, але він залишається вірним, якщо його нагодують та напоять. Може хвилюватися у нових умовах, але вміє заспокоїтися самостійно. Обміну та поверненню не підлягає", – йдеться в оголошенні.

Оголошення
Оголошення
Фото: trademe.co.nz

Чоловік про це дізнався та почав уважно слідкувати за аукціоном, бо думав, що заслуговує на серйозну суму. У підсумку найвищою пропозицією виявилися 100 новозеландських доларів (близько 1,8 тис грн), бо оголошення видалили через порушення правил сайту.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Індії підліток продав свою дружину, а на отримані гроші він придбав смартфон і їжу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ