Розлючений натовп людей

У Києві наркозалежні масово штурмують аптеки – чому вони це роблять (відео)

Shutterstock

"Приїжджають натовпами. Чекають один одного. Заглядають у вікна. Влаштовують скандали. У прохідній арці будинку зробили туалет"

У столиці України наркозалежні люди почали штурмувати аптеки задля метадону – лікарського засобу підтримувальної терапії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-канал "Дарниця Live".

Місцеве населення шоковане та боїться знаходитися поблизу аптеки, як і купувати там товари. Окрім цього, Telegram-канал "Київ Оперативний" теж розмістив кадри з розлюченим натовпом, який намагається винести двері у аптеці на Харківському масиві.

За словами киянки, вона живе у будинку, де знаходиться контора, від якої наркозалежні отримують рецепти. Саме тому ці люди зібралися з багатьох районів Києва тут.

"У дворі ставлять свої машини. Більшість з них водії! Приїжджають натовпами. Чекають один одного. Заглядають у вікна. Влаштовують скандали. У прохідній арці будинку зробили туалет. Ну хіба можна в житловому будинку такі пункти відкривати?! Вирішуючи їхні проблеми, створюють проблеми іншим", – розповіла вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українська підприємиця опинилася у центрі скандалу через фото на тлі Кремля та українофобський анекдот.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ