Ноги, що стирчать з-під ковдри

У Великій Британії поліція заарештувала злодія, який сховався під ковдрою, але не зміг прибрати ніг

Shutterstock

Правоохоронці стверджують, що чоловік "заздалегідь приготував собі ковдру для сну в камері"

У місті Сводлінкоут (Англія) поліцейські заарештували злодія, який сховався під ковдрою, але не прибрав своїх ніг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook правоохоронців.

Це сталося у понеділок, 4 жовтня. Поліція патрулювала вулиці та була у пошуках людей, які перебувають у розшуку. Правоохоронці приїхали в місце, де, ймовірно, міг орудувати злодій.

Виявилося, що останній – не надто винахідлива людина, бо закрився у шафі під ковдрою, але внаслідок габаритів не зміг повністю сховатися. Завдяки величезним ступням, які стирчали з-під ковдри, його помітили поліцейські.

"Якщо ви будете тікати від поліції Сводлінкоута, то потрапите до в'язниці втомленим від погоні. У даному випадку людина заздалегідь приготувала собі ковдру для сну в камері", – жартують поліцейські.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що на Черкащині грабіжник заснув на місці злочину, бо захопився книгою із саморозвитку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ