Лікарі роблять операцію

У мешканця Литви у шлунку знайшли кілограм цвяхів, гайок і шурупів – фото

Shutterstock

Чужорідні тіла почали потрапляти всередину чоловіка після відмови від алкоголю

У Литві лікарі витягли зі шлунку чоловіка понад кілограм цвяхів, шурупів, гайок та інших чужорідних тіл. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Клайпедської університетської лікарні.

Місцевий житель звернувся до медиків через біль у шлунку. Однак, він одразу їм не повідомив, що протягом певного часу ковтав металеві предмети.

Лікарі це зрозуміли лише завдяки рентгенівському знімку. Хірург Шарунас Дайліденас стверджує, що цей випадок став унікальним через величезну кількість чужорідних тіл.

"Оскільки неможливо видалити таку кількість чужорідних тіл ендоскопічно, ми терміново видалили їх хірургічним шляхом. Під час тригодинної операцію під рентгенологічним контролем видалили всі, навіть найменші сторонні тіла зі шлунку пацієнта", – зазначив експерт.

Чужорідні тіла, знайдені лікарями у мешканця Литви
Чужорідні тіла, знайдені лікарями у мешканця Литви
Фото: Клайпедська університетська лікарня

Чоловіку провели операцію, тепер його стан оцінюють як стабільний. Медики стверджують, що ковтання металевих предметів почалося місяць тому після того, як чоловік відмовився вживати алкогольні напої.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Косові чоловік примудрився проковтнути культовий телефон Nokia 3310.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ