Волосся

В Індії жінка відсудила у перукарні $271 тис за невдалу зачіску

Shutterstock

Через таку неприємність у постраждалої стався нервовий зрив, а також проблеми на роботі

В Індії жінка звернулася до суду зі скаргою на стрижку та вимагала виплатити їй моральну компенсацію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Ще у 2018 році жінка відвідала перукарню у Делі та розповіла майстру, яку стрижку хоче. Однак, за словами клієнтки, їй відрізали значно більше, ніж вона просила і залишили від довгого волосся "лише 10 см від маківки до плечей".

Через таку неприємність у постраждалої стався нервовий зрив, а також почалися проблеми на роботі. Разом із цим невдала зачіска "зруйнувала її мрію стати топ-моделлю".

За словами жінки, у такому стані вона перебувала понад два роки, тому вирішила звернутися по допомогу до Суду у справах споживачів Індії.

Орган зобов'язав салон виплатити позивачці $271 тис. Своє рішення суддя пояснив:

"Вона перестала бачити себе в дзеркалі. Вона професіонал в області комунікацій, і мала брати участь у зустрічах та інтерактивних сесіях. Але вона втратила впевненість у собі через коротку стрижку", – постановив суддя.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Рівненщині дівчина втратила половину волосся та частину шкіри після фарбування волосся у перукарки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ