Манекен

Пропагують ідолопоклонство: у Нігерії заборонили манекени

Shutterstock

Рішення уряду спровокувало критику з боку місцевих християн

Нігерійський штат Кано заборонив використовувати людиноподібні манекені. В уряді стверджують, що ці предмети стають причиною аморальних думок, пропагують ідолопоклонство та не відповідають законам шаріату. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на news.yahoo.com.

"Іслам засуджує ідолопоклонство. З головою це (манекен – "Дивогляд") виглядає як людина ", – стверджує головнокомандувач релігійної поліції штату Шейха Харуна Ібн Сина.

Тепер власники магазинів, ТЦ, ринків і навіть приватних будинків не мають права виставляти манекени.

"Ми поділили Кано на п'ять областей для моніторингу та впровадження заходів до усього штату", – зазначив головнокомандувач релігійної поліції штату.

Харуна Ібн Сина зазначив, що можна використовувати для реклами одягу манекени без голови, але тільки якщо вони будуть завжди в одязі, бо "форма грудей, форма низу манекена суперечать вченню шаріату", тобто ісламському праву.

Зазначимо, що Кано – один з 12 штатів на півночі Нігерії, де більшість населення є мусульманами, які практикують ісламське право. 

За словам радіоведучого Мойсея Аджебо, в Кано багато юдей "не згодні з наказом" не використовувати манекени. Зокрема, це стосується християн.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліцейські випадково викинули тіло загиблої жінки на смітник, бо подумали, що вона – манекен.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ