математика, числа, цифри

Математичний приклад для першокласників підірвав мозок користувачів мережі

Shutterstock

Відповіді на цю задачу здебільшого відрізнялися

У мережу виклали математичний приклад для початкової школи, який змусив дорослих користувачів Інтернету напружити свій мозок. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun, відповіді на цю задачу в більшості випадків відрізнялися. 

Приклад мав наступний вигляд: 8:2(2+2)=?. Той, хто хоч трохи пам'ятає пройдений у школі курс математики, одразу зрозумів послідовність виконання дій для його розв'язання.

Першою виконується дія у дужках. У даному прикладі це 2+2=4. Потім  виконується дія множення на результат, який було отримано після проведення математичної операції у дужках (2х4=8), а останньою виконується дія ділення на цей результат (8:8=1).

Отже, в разі дотримання правильної послідовності дії, в результаті ви отримаєте число 1. 

Натомість, деякі користувачі мережі не погодилися із цим. Вони стверджували, що правильною є відповідь 16. Пояснили вони свою думку тим, що після дії у дужках варто виконувати ділення (8:2=4), а вже після цього треба множити це число на результат у дужках (4х4=16). В результаті вони отримали число 16. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що нова головоломка змушує користувачів засумніватися у своїй логіці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ