Аеропорт

На борту літака "Одеса – Анталія" стався гармидер через антимасочника – відео 18+

Shutterstock

Пасажири рейсу почали аплодувати, коли дебошира вивели з салону

З пасажирського рейсу "Одеса – Анталія" QU871 вирішили зняти того, хто зачинив безлад, бо він не хотів вдягти захисну маску, внаслідок чого затримував виліт. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-акаунт "Одеса як вона є".

За словами пасажирів рейсу, бортпровідники просили чоловіка одягти захисну маску, але той відповідав їм нецензурною лексикою, а також плював у працівників авіакомпанії. Поряд з ним була його дружина, яка поводилася так само.

Зрештою цих людей зняли з рейсу "Одеса – Анталія". На опублікованих кадрах видно, що коли дебошира вивели з салону, то пасажири почали аплодувати.

"Сімейну пару попросили надіти маски, чоловік відмовився і нічого кращого не придумав, як обматюкати екіпаж і плюнути в співробітників. Дружина теж по-скотськи себе вела: матюкалася на весь салон, хамила", – сказано у повідомленні.

Зазначимо, що на відео присутня ненормативна лексика, тому ми не радимо його переглядати неповнолітнім і вразливим особам.

На порталі "УСИ" повідомили, що дебоширити чоловік почав ще на трапі. Тоді він назвав себе "авторитетом" і затримував виліт, внаслідок чого бортпровідники викликали поліцію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у метро Києва чоловіка побили через відмову вдягти маску.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ