Олег Верняєв

"Боротьба тільки починається": Олег Верняєв не представлятиме Україну на Олімпіаді-2020

Укрінформ

Чемпіона усунули від участі в Олімпійських іграх через вживання забороненого препарату

Чемпіон світу та Європи – українець Олег Верняєв цього року не представлятиме нашу державу на Олімпіаді в Токіо. Як повідомляє "Дивогляд", про це він розповів на своїй сторінці у Facebook
 
Олімпійського чемпіона Ріо-2016 відсторонили від участі в Олімпіаді-2020 через вживання мельдонію – препарату, який вважається забороненим.  
 
Чемпіон зазначає, що не вживав цей препарат і не розуміє, як його можна було виявити у нього в організмі.

"Найголовніше питання – як заборонений препарат потрапив в мій організм? Чому це сталося в період, коли не було серйозних міжнародних змагань і тренування проходили в полегшеному режимі? Чому тільки один тест дав позитивний результат, а жоден з майже десятка наступних тестів не підтвердив наявність забороненої субстанції?", – написав Олег Верняєв.

Українця дискваліфіковано на 4 роки, однак він не погоджується із цим рішенням і планує оскаржити його у Спортивному арбітражному суді (CAS).

"Вся боротьба тільки починається, це черговий етап мого життя і, як завжди, я буду боротися до кінця і оскаржу рішення арбітражу GEF про мою дискваліфікацію в CA", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Олімпіада у Токіо розпочнеться 23 липня, а завершиться 8 серпня. На ній будуть присутні кілька представників України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ