Олександр Волошин та Анна Трінчер

"Зараз я ховаюся": блогер, який відібрав у дівчинки айфон, поскаржився на погрози недоброзичливців – відео

annatrincher_official / Instagram

Хлопець стверджує, що усі "брудні" слова, які він чує у свій бік, є необґрунтованими

Український блогер Олександр Волошин, який потрапив у скандал через те, що забрав у маленької дитини подарований ним айфон, розповів, що вимушений ховатися через погрози недоброзичливців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TikTok Волошина.

Після цього інциденту усі акаунти блогера у соціальних мережах були заблоковані. Тому він створив нову сторінку у TikTok. На одному з оприлюднених відеороликів хлопець розповів, що йому постійно надходять погрози від невідомих людей.

"Найстрашніше те, що зараз я ховаюся. Зараз я переміщаюся з одного місця в інше, тому що кожну хвилину мені сипляться погрози на телефон. Мені стукали в двері, у консьєржки запитували номер моєї квартири, приходили на парковку, шукали мою машину, і все це відбувається зі зрозумілих причин", – сказав блогер.

Також Олександр стверджує, що усі "брудні" слова, які він чує у свій бік, є необґрунтованими, оскільки "ніхто не розібрався у ситуації".

"Для мене незрозуміло, чому люди, не розібравшись у ситуації, вже готові вбивати, вже готові завдавати тобі фізичної шкоди. Я розумію, коли ви хейтите. Я розумію, коли ви незадоволені. Я все в принципі розумію, але не розумію за що в даній ситуації люди готові тебе позбавити життя", – висловився Волошин.

@voloshynlife

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що блогерка побилася об заклад, що вип'є 7 коктейлів, і втратила передні зуби.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ