Bella Poarch

Дівчина погойдала головою на відео і набрала 317 мільйонів переглядів на TikTok

Bella Poarch / Instagram

Останнє її відео всього за 4 години набрало понад 3 мільйони переглядів

Американка на ім'я Белла Поак (Bella Poarch) стала справжньою зіркою TikTok завдяки роликам, на яких вона просто погойдує головою або проговорює тексти пісень. На незвичайну блогерку звернуло увагу видання Cnews.

Найпопулярніший ролик на каналі дівчини набрав уже 317 мільйонів переглядів і ця цифра постійно збільшується. У ньому вона просто киває головою у такт пісні M to the B.

@bellapoarch

Стати мегапопулярною дівчині вдалося менш ніж за місяць: у кінці липня на неї були підписані близько мільйона людей, зараз же число її підписників зросло до 15,4 мільйонів. Рухи, які зробили Беллу відомою, зараз повторюють багато блогерів із TikTok, пише видання.

В акаунті дівчини кілька десятків відео. Останнє з них набрало понад 3 мільйони переглядів всього за 4 години з моменту публікації.

@bellapoarch

У більшості коментарів люди дивуються, чому ці відео набирають стільки переглядів. Але не можна заперечити, що вони гіпнотичні і змушують людей переглядати їх по кілька разів. Окрім того, у дівчини незвичайна зовнішність: вона дуже схожа на якусь діснеївську принцесу чи фею і на неї приємно дивитися.

Відомо, що Поак працює ветеринаром у Військово-морських силах США. Вона також веде акаунти в Instagram (1,8 мільйона підписників) і Twitter (14,2 тисячі підписників).

Раніше "Дивогляд 5.UA" розповідав, як блогер прославився у TikTok після публікації відео з лайфхаком як почистити яйце за одну мить.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ