Патрульна поліція

У Білій Церкві чоловік отримав штраф у 17 тис грн за те, що надзюрив на патрульну автівку

Shutterstock

Цей інцидент помітили працівники служби

У Білій Церкві хуліган опорожнився на патрульний автомобіль. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Відомо, що чоловік просто підійшов до патрульної машини та надзюрив на неї. Це помітили працівники служби.

Хулігану висунули звинувачення у завданні шкоди діловій репутації Національної поліції України:

"Нехтуючи існуючими у суспільстві правилами поведінки та моралі, розуміючи протиправність своїх дій та суспільно небезпечних наслідків, підійшов до службового транспортного засобу Національної поліції України і, діючи з винятковим цинізмом, демонстративно показав зневагу щодо норм моральності - публічно оголив свої статеві органи, та почав справляти потреби на вказаний автомобіль, внаслідок чого завдав шкоди діловій репутації та іміджеві Національної поліції України", – йдеться у повідомленні.

Чоловіка покарано відповідно до ст. 269 Кримінального Кодексу України за "грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось винятковим цинізмом".

Йому виписали штраф, розмір якого становить 17 тис грн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Дніпровському супермаркеті підлітки побили поліцейського та вкрали у нього iPhone.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ