Мо Брукс

Американський конгресмен, який відповідає за кібербезпеку, випадково опублікував пароль від пошти – фото

Congressman Mo Brooks / Facebook

67-річний чоловік видалив курйозну публікацію, але користувачі були більш швидкими

Конгресмен-республіканець з США і член підкомітету Пентагону з кібербезпеки Мо Брукс випадково розмістив у мережі власний пароль від електронної пошти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vice.

Відомо, що 67-річний Брукс написав у своєму Twitter про приватного детектива, якого найняв конгресмен-демократ Ерік Соуллуелл. За його словами, детектив нелегально проник на приватну власність і навіть домагався до його дружини.

Публікація супроводжувалася фотографією сторінки сайту з Кримінальним кодексом штату Алабама. Проблема у тому, що на знімок потрапив приклеєний до екрана стікер із PIN-кодом і паролем від його електронної пошти.

Згодом Брукс замінив фотографію з паролем на іншу, на якій він вже прибрав стікер. Тим не менш, "Інтернет пам'ятає все".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що жінку посадили до в'язниці через установку піратських Windows і Microsoft Office.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ