Ув'язнена у в'язниці з наручниками

В Індії в'язні не захотіли виходити на волю через небезпеку заразитися коронавірусом

Shutterstock

Усі вони написали заяви до місцевих органів з проханням залишити їх у в'язниці

У дев'яти Індійських в'язницях, що розташовані у штаті Уттар-Прадеш, понад 20 ув'язнених відмовляються від умовно-дострокового звільнення через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на India Today.

Усі вони написали заяви до місцевих органів з проханням залишити їх у в'язниці, оскільки у цьому закладі регулярно проводяться медичні обстеження. 

"Ув'язнені кажуть, що в тюрмах регулярно проводять медичні огляди. Вони отримують їжу вчасно, а також перебувають у безпеці й залишаються здоровими. Ув'язнені розповідають, що як тільки вони вийдуть з в'язниці, їм доведеться боротися, щоб заробити на життя", – розповідає Ананд Кумар – директор однієї з в’язниць штату.

Прохання ув'язнених продовжувати перебувати покарання на території в'язниці прийняли. Таке рішення дійсно зменшує ймовірність заразитися на COVID-19, оскільки кілька місяців тому ситуація із коронавірусом у країні значно загострилась. У зв'язку із цим кілька країн вже надіслали в Індію гуманітарну допомогу. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік провів у в'язниці зайві 20 років та не захотів її залишати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ