Туалетний папір на суму понад $3 тис

Жінка випадково придбала туалетний папір на суму понад $3 тис – фото

Haidee Janetzki via ABC News

Товару вистачило б на цілих 12 років

Австралійська сім'я помилково стала власником величезної кількості туалетного паперу. Однак, це випадкове придбання у підсумку дозволило їй заробити гроші, повідомляє Australian Broadcasting Corporation (ABC).

Хайді Янецкі, яка проживає в місті Тувумба, штаті Квінсленд (Австралія), помилилася і замовила не 48 рулонів туалетного паперу, а 48 коробок (2304 рулони).

Замовлення доставили їй додому. Саме тоді жінка засмутилася через свою неуважність, за яку вона заплатила $3264 (близько 90 тис гривень).

Тим не менш, її сім'я вирішила не впадати у відчай і спорудила з туалетного паперу справжній трон, на якому вони зробили оригінальні фотографії.

За їх підрахунками, вони могли би не купувати цей товар протягом 12 років. Однак вони вибрали інший варіант – отримання прибутку.

Так, через пандемію австралійці почали масово скуповувати туалетний папір, що призвело до його дефіциту. Саме тому Хайді вирішила цим скористатися і продати зайву кількість іншим жителям.

Туалетний папір на суму понад $3 тис
Туалетний папір на суму понад $3 тис
Фото: Haidee Janetzki via ABC News

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Австралії коала влаштувала ДТП та мало не викрала автівку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ