Олександр Лукашенко

"Так роблять усі розумні люди": Лукашенко порадив білорусам замінити iPhone кнопковим телефоном, аби уникнути прослуховування спецслужбами

Shutterstock

За його словами, смартфон – предмет розкоші, що може становити небезпеку

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликає народ відмовитися від використання iPhone 12. На його думку, американські спецслужби можуть відстежувати розмови білорусів. Про це пише Onliner

Президент країни висунув таку думку під час виступу на Всебілоруських народних зборах. Крім цього, Лукашенко заявив про бізнес та Білорусь без олігархів. Водночас iPhone 12 президент вважає предметом розкоші, що ще й може бути небезпечним.

"Бачите, ображені, бідні, без олігархів Білорусь. Я не кажу про смартфони та iPhone 12. Заради бога, дзвоніть. Хочете, щоб кожну хвилину вас американці відстежували, де ви знаходитеся і що ви там переймаєтесь щодо цих iPhone, купуйте. Якщо ви не чуєте, що я вам кажу", – зазначив Лукашенко.

Як альтернативу президент Білорусі пропонує суспільству перейти на кнопкові телефони. За його словами, так роблять "усі розумні люди". 

 

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що син президента Коля Лукашенко переїхав до Москви під чужим іменем. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ