Адольф Гітлер

Адольф Гітлер переміг на виборах у Намібії з розгромним рахунком

Shutterstock

Чоловік каже, що не планує завойовувати світ

В одному із поселень на півночі Намібії нещодавно пройшли вибори, на яких переміг Адольф Гітлер. При цьому він набрав аж 85% голосів. Про це пише Daily Mail.

Намібійський Адольф Гітлер не дуже схожий на нацистського лідера. Він розповів, що ім’я для нього обрав батько, який, швидше за все, не дуже добре розумів, чим саме відомий Гітлер.

Адольф Гітлер Уунона
Адольф Гітлер Уунона
Фото: dailymail.co.uk

Адольф Гітлер Уунона запевняє, що не прагне світового панування і не має нічого спільного з нацистською ідеологією.

Із 1884 по 1920 рік Намібія була колонією Німеччини і там досі збереглися німецькомовні комуни, де вулиці досі мають імена німецьких діячів.

Адольф Гітлер Уунона розповів, що в дитинстві вважав своє ім’я абсолютно нормальним і лише у підлітковому віці зрозумів, на честь кого його назвали. Зараз він трохи соромиться свого імені, але змінювати його не планує.

Зазначимо, це не вперше людина з таким іменем робить успішну політичну кар'єру. У 2013 році в Індії у місцевих виборах взяв участь Адольф Гітлер, який до цього вже перемагав кілька разів. Конкуренцію йому склали Франкенштейн, Кеннеді і Джин Картер.

Читайте також: "Гагу в президенти": cпівачка проголосувала на виборах без штанів – відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ