Віталій Кличко на презентації книжки

"Хто не чув, той побачить": Кличко видав збірку зі своїми ілюстрованими цитатами – відео

Пресслужба Віталія Кличка

Однак на одній книжці міський голова не планує зупинятися

Міський голова Києва Віталій Кличко видав ілюстровану збірку своїх смішних цитат. Про це пише пресслужба посадовця. 

"Я таки видав самоіронічну книжку зі своїми відомими цитатами. Вона яскрава, весела, позитивна. Скажу як людина, яка вміє посміятись над собою, не ображатись на жарти над собою. На смішні жарти – я не маю на увазі так звані жарти "95 кварталу", – прокоментував подію автор 

Кличко зазначив, що книжка орієнтована  на покращення настрою в людей. 

"Бо нам сьогодні – в умовах пандемії – потрібні позитивні емоції і гарний настрій. Посміхайтеся, бо життя цього варте", – наголосив міський голова. 

Книжка створена у компактному форматі гармошки та складається з 16 популярних каламбурів Кличка, озвучених під час брифінгів та офіційних заходів. 

За словами посадовця, він видав всього 3 тисячі екземплярів власним коштом у подарунковому варіанті. Частину накладу українці зможуть придбати, а решту – спрямують на підтримку благодійного фонду "Майбутній Київ". Остаточна вартість видання поки не відома. 

Кличко також планує подарувати книжку президенту. Натомість, зазначив міський голова, якщо Зеленський видасть книгу, то вона смішною не буде. 

Однак на одній збірці Кличко не  зупинятиметься: він планує видати ще кілька книжок з його мемами. 

Раніше Володимир Кличко попрацював моделлю на Ukrainian Fashion Week. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ