Кличко жартує над собою

Бог самоіронії: Кличко пожартував над своїм новим перлом

скріншот

Політик має чудове почуття гумору

Київський міський голова Віталій Кличко, який останнім часом більше відомий своїми обмовками і смішними фразами, аніж славетною боксерською кар'єрою, відзначився новим перлом.

Під час традиційного онлайн-брифінгу, коментуючи власні фото, на яких він нібито порушує карантин в одному зі столичних ресторанів, Кличко зумів зробити одразу два смішних "постріли" в одному реченні. Спочатку замість "після" він випадково вимовив жаргонно-жартівливе позначення статевих органів. А одразу після цього його підставило слово "сенсаційні", яке політик взагалі не зміг вимовити.

Звичайно ж, у мережі таке не могли пропустити і висміяли чергові обмовки. Але Віталій Кличко, як виявилося, має чудове почуття гумору і теж вміє пожартувати над собою. Наступного ж дня він записав відео, у якому наочно показав, якими можуть бути "сенсації". Водночас міський голова був одягнений у футболку із власним зображенням і написом "Сенсація".

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=275601513681625&t=0"]

Віталій Кличко вже може видати збірку власних цитат і афоризмів. Найвідоміші із них: "А сьогодні в завтрашній день не всі можуть дивитися. Вірніше, дивитися можуть не тільки всі. Мало хто може це робити", "і просив би також всіх киян ... підготуватися до землі", "У мене є два заступники, чотири з яких вже місяць лежать в Кабінеті Міністрів", "Вітаю всіх з Новим роком, бажаю, щоб ви не знали горя, удачі, любові, щастя і особливо здоров'я".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ