Зрада

Дівчина поділилася лайфхаком, як викрити зраду хлопця за допомогою фото – відео

Shutterstock

Ролик став вірусним у TikTok та зібрав майже 2 млн переглядів

Користувачка соціальної мережі TikTok Сідні Кінш дізналася про зраду хлопця завдяки крихітній деталі на фото. Викривальне відео вона виклала на своїй сторінці у TikTok.  

Ролик швидко став вірусним та за кілька днів зібрав 1,8 млн переглядів. 

У своєму відео 24-річна американка показала, як викрила свого невірного коханого. За її словами, хлопець надіслав дівчині селфі, яке він зробив під час поїздки у машині. Кінш ретельно вивчила знімок та помітила, що у віддзеркаленні сонцезахисних окулярів хлопця була  дівчина, яка сиділа на пасажирському сидінні. 

@sydneykinsch

"Хлопець, із яким я зустрічалася чотири роки, надіслав мені фото того, як зраджує. Дівчата, перевіряйте віддзеркалення у сонцезахисних окулярах вашого бойфренда", – поділилася лайфхаком Сідні. 

Пізніше її коханий вирішив виправдатися та заявив, що поруч із ним сиділа дівчина його друга. Згодом Кінш дізналася, що за останній місяць її хлопець зустрічався щонайменше з п'ятьма різними дівчатами. 

Раніше Дивогляд розповідав, за якими особливостями зовнішності можна визначити осіб, які частіше зраджують. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ