Tesla

Провчила викрадачів: винахідлива жінка збісила грабіжників завдяки додатку Tesla – фото

Shutterstock

Вони не витримали дистанційного керування та покинули електромобіль

В Австралії у жінки викрали її авто Tesla. Однак вона виявилася винахідливою і вирішила помститися злочинцям, керуючи машиною на відстані. Водночас австралійка переслідувала викрадачів. Про це пише Daily Mail.

Радіоведуча Аннабель Бретт під'єдналася до програми дистанційного керування авто та почала відстежувати місце розташування своєї Tesla, і водночас викликала поліцію. Сама жінка одразу вирушила за викрадачами на машині приятеля. 

Під час переслідування їй спала на думку ідея провчити злочинців. Вона почала подавати команди машині через додаток Tesla. Та почала опускати вікна, сповільнювати електромобіль та включати звуковий сигнал. 

Додаток
Додаток
Фото: Daily Mail

Злодіїв дії австралійки розлютили, тож вони кинули машину. Чоловіки пересіли у інший автомобіль, але Бретт вдалося записати на відео його номер. Завдяки цьому поліція змогла наздогнати і затримати злочинців.

Також викрадачі зняли бортові камери Tesla, що автоматично включаються в момент, коли в авто хтось сідає. Проте невдаха-злочинець загубив своє водійське посвідчення в авто. Тож тепер притягти порушників до відповідальності достатньо просто. 

 

Раніше підліток викрав автомобіль, аби поїхати в МакДональдз. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ