Весняні підбірки 2021

Неможливо залишитися непоміченою: експерти назвали найтрендовіший колір цієї весни

Shutterstock

Цей колір освіжить будь-який образ

Весна – це час, коли можна сховати темний одяг далеко в шафу та перевдягнутися у яскраві барви. Про наймодніший колір весни-2024 розповідає "Дивогляд".

Модні експерти розповіли, що важливу роль в образі відіграє не лише фасон речей, але й їхній колір. Весною зазвичай актуальними залишаються яскраві відтінки, які підкреслюють період розквіту.

Цієї весни найбільш трендовим визнали неоновий зелений колір. На думку стилістів, одяг такого кольору стане чудовим акцентом у вашому образі, а також дещо урізноманітнить стиль.

"Неоновий зелений твід, драп чи велюр можна комбінувати із сірим, чорним, бежевим та коричневим трикотажем", – відмітили експерти.

Фахівці радять поєднувати яскравий верх зі світло-блакитними джинсами і чорними лаковими черевиками. Також особливу увагу можна звернути на неоново-зелені пальта. Якщо ви готові до такого яскравого стилю – придбайте собі такий верхній одяг.

Більш стриманим, але не менш стильним варіантом стане також пасок неоново-зеленового кольору. Він зробить ваш образ свіжим і водночас не сильно яскравим.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які колготки будуть у тенді цієї весни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ