Нікола Пельц і Бруклін Бекхем

"Макіяж без брів": новий дивний тренд стрімко набирає обертів у світі – фото

відкриті джерела

Світові знаменитості вже випробували моду на собі

У світі доволі швидко закріплюються нестандартні тренди, особливо якщо вони стосуються змін у зовнішності. Про новий незвичний тренд, який стрімко набирає обертів розповідає "Дивогляд".

Багато людей, які стежать за модою не лише в Україні, але й у світі, могли помітити світових знаменитостей із досить незвичним макіяжем, навіть дещо "оголеним".

Так, наприклад, американська блогерка і модель Кайлі Дженнер відвідала тиждень моди у Парижі без брів. Точніше, з освітленими до тону шкіри бровами. Дехто навіть міг не впізнати знаменитість, але сплутати її з кимось ще важко через впізнавані форми тіла. Пізніше фотографії з новим "макіяжем" знаменитість виклала на свою сторінку в Instagram.

Кайлі Дженнер без брів
Кайлі Дженнер без брів
Фото: відкриті джерела

Цей тренд підхопила дружина Брукліна Бекхема 27-річна акторка і модель Нікола Пельтц, яка вийшла в люди на показ модного будинку Valentino з оголеними бровами. Варто відмітити, що відсутність брів вдало доповнювала її образ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експерти назвали найпопулярніший серед зірок відтінок волосся.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ