Обігнав Nike і H&M: названо найпопулярніший модний бренд у світі

Мас-маркет цього року "взув" люксові бренди

Експерти порталу Money склали список найпопулярніших модних брендів світу у 2021 році. Для цього вони проаналізували дані пошуку Google за останні 12 місяців, пише "Дивогляд".

Цього року лідером став бренд Zara – він виявився найпопулярнішим у 37 країнах, й тому числі, в Україні.

Найпопулярніші бренди у світі
Найпопулярніші бренди у світі
Фото: money.co.uk

"Zara стала справжнім культом серед людей, що слідують за модою, завдяки швидкому відтворенню тенденцій, кольорів і дизайнів, які з’являються на подіумах. Ця марка представлена ​​в 88 країнах і має понад 2,2 тисячі магазинів по всьому світу. Недивно, що цей бренд користується максимально високим попитом", — пояснив експерт Money.

На другому місці спортивний бренд Nike – він тримає лідерство у 36 країнах.

Третє місце (14 країн) у німецької компанії Zalando, яка є дистриб’ютором модних брендів преміум класу.

Цікаво, що люксові бренди Louis Vuitton, Gucci і Chanel, які зайняли три перші місця у 2020 році, у 2021-му суттєво здали свої позиції і опустилися на 16-те, 6-е і 9-е місця відповідно.

Gucci вдалося утримати доволі високі позиції завдяки популярності в Африці. А от Louis Vuitton, минулорічний переможець, цього разу виявився найпопулярнішим лише в одній країні  світу – Люксембурзі.

Тим не менше, Бернар Арно, власник компанії LVMH, до складу якої входять Louis Vuitton, Dior, Fendi та деякі інші відомі бренди, зовсім не відчув фінансових втрат. Навпаки, у серпні на деякий час він навіть став найбагатшою людиною  світі.

Найпопулярніші бренди світу у 2020:

Модні бренди 2020
Модні бренди 2020
Фото: money.co.uk

Як видно, в Україні минулого року лідером серед брендів був Calvin Klein.

Читайте також: Чорна п'ятниця 2021: корисні поради і лайфхаки, як спіймати найкращі знижки

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше